Tovar môžete vrátiť ZADARMO do 14 dní.

Možnosti spolupráce

Možnosti spolupráce

 

Chcete si otvoriť svoj vlastný obchod Ekotopánky alebo predávať naše značky ekotopánok vo svojom existujúcom obchode? Zoznámte sa s možnosťami šírenia ekologickej filozofie mladej španielskej značky Natural World.

Distribúcia ekotopánok

 

Máte záujem o rozšírenie ponuky vo svojom obchode o topánky s ekologickým jadrom od nápadu, cez výrobu a použité materiály až po balenie? Pošlite nám správu prostredníctvom kontaktného formulára nižšie a ozveme sa Vám naspäť.

Franchising

 

V našej sieti sa nachádzajú kamenné predajne v Liptovskom Mikuláši, Banskej Bystrici a Prešove. Cieľom je však nájsť nových záujemcov, ktorí sa stotožňujú s konceptom a produktami a chcú otvoriť / prevádzkovať obchod aj vo svojom meste.

 

ZÁKLADNÉ POŽIADAVKY

  • Mesto s min. 20 000 obyvateľov
  • Predajňa minimálne 20 m2

Štýl predajne musí byť rozpoznateľný v celej krajine, v obchode sa môžu predávať iba topánky Natural World a ďalšia ponuka ako ponožky, čistiace prostriedky atď. môže predstavovať iba 10% obchodu. TIP: prenájom obchodu v centre mesta (pešia zóna) je oveľa lacnejší a jednoduchší ako v nákupnom centre. Náš ekologický produkt, produkt pre lepší život, môže tiež pomôcť oživiť centrá miest.

 

PODPORA PRE FRANCHISANTOV

Pomôžeme pri usporiadaní obchodu, vysvetľovaní produktu, ponúkaní výstav. Na stretnutiach si môžeme vymieňať skúsenosti a nápady týkajúce sa produktu a predaja. Súčasťou je zdieľanie marketingových materiálov.

 

NEVYHNUTNÁ INVESTÍCIA NA ZAČIATKU

  • Minimálne 10 000  EUR (podľa veľkosti a stavu priestorov).
  • Zahŕňa výrobu interiéru v podobnom štýle ako náš obchod v Liptovskom Mikuláši, nákup prvých skladových zásob, prenájom miesta a prípadne personálne náklady.

 

MAGURA VILLAGE s.r.o.

 

IČO: 474 14 251

Email: info@ekotopanky.sk

Adresa našich obchodov:

Liptovský Mikuláš, Námestie osloboditeľov 87

Banská Bystrica, Národná 4


Máte záujem predávať naše produkty vo vašom obchode?

Pošlite nám email pre viac informácií.

 

Máte záujem o spoluprácu? Napíšte email na:

info@ekotopanky.sk

 

Späť do obchodu