Tovar môžete vrátiť ZADARMO do 14 dní.

Sme eko

 

EKO-CIRKULÁRNA EKONOMIKA

 

bot-1

 

Eko-cirkulárna ekonomika znamená potrebu rešpektovať životné prostredie počas výrobného procesu, chápať dôležitosť recyklácie a opätovného použitia materiálov. Životné prostredie, a teda ani planéta, nie sú v najlepšom čase. V spoločnosti Ekotopánky sa chceme podieľať na zvyšovaní povedomia a spájaní síl s cieľom zabezpečiť lepšiu budúcnosť. Pracujeme na tom prostredníctvom ponuky výrobkov od značiek, ktoré svoju environmentálnu filozofiu preklopili do svojich výrobných procesov.

 


 

Ako to funguje?

 

Eko-cirkulárny proces v Natural World Eco recykluje dve hlavné materiály: bavlnu a prírodný kaučuk.

 

exp-circural

 

Bavlna

Po dokončení výroby kolekcie sa látky, ktoré sa počas procesu rezania vyhodili, odošlú do závodu na recykláciu textilu.

Tieto zvyšky látok sa pridávajú späť do organickej bavlny, čím sa zabráni vytváraniu väčšieho množstva odpadu a zníži sa naša stopa v životnom prostredí. Ušetríme najmä značné množstvo vody, znížime tvorbu CO2 a vyhneme sa ďalším dopadom na životné prostredie, ktoré sú výsledkom pestovania bavlny. 

 

Prírodný kaučuk

Počas výroby našich podrážok sa všetka zvyšná guma získaná z prírodného kaučuku dôkladne uskladní a po dokončení výroby sa z týchto zvyškov vytvorí prášok pre ďalšie použitie v budúcnosti. Keď je vyrobený nový kaučuk, je do každej platne začlenených približne 30% recyklovaného kaučuku. Týmto spôsobom sa spotrebúva menej zdrojov a pomáhame chrániť životné prostredie.

 

 

 

NAŠIM CIEĽOM JE ZABEZPEČIŤ LEPŠÍ SVET PRE NAJMENŠÍCH - PRIDAJ SA AJ TY!

 

NW_SS19_019-1024x682

 

Späť do obchodu